Dlaczego nasze myjki Clean Wash są tak dobre ?

30 lipca, 2019 1:39 pm Opublikowany przez Dodaj komentarz

Myjki Clean Wash nasączone mydłem przeznaczone są do kąpieli i codziennej pielęgnacji ciała. Gotowe do użycia od razu po wyjęciu z opakowania, uwalniają swoje właściwości myjące przy niewielkim kontakcie z wodą. W domu, w podróży nasze myjki to wygodny sposób utrzymania higieny dla całej rodziny. Niewątpliwie dużą zaletą naszych myjek jest to, że mają ergonomiczną budowę dopasowaną do kształtu dłoni. Zapobiega to zsuwaniu się myjki w trakcie użytkowania. Ponadto nasze myjki wykonane są wysokiej jakości materiałów o wysokiej gramaturze, co sprawia, że myjki są miękkie, delikatne dla wrażliwej skóry a przy tym trwałe i wydajne. Dzięki zastosowaniu nowej technologii łączenia boków ultradźwiękami nasze myjki nie posiadają drażniących skórę elementów w porównaniu z myjkami, których brzegi są zszywane (szew może podrażniać).

Myjki nasączone mydłem Clen Wash są testowane dermatologicznie. Wykonana z miękkiej włókniny, wstępnie namydlona suchym żelem w ilości wystarczającej do umycia jednej osoby. Zastosowany żel ma fizjologiczne pH,
jest łagodny dla skóry i ma właściwości utrzymujące wilgoć.

Sposób użycia:
Przed założeniem myjki upewnij się, że jej wstępnie namydlona część znajdzie się na wewnętrznej powierzchni twojej dłoni. Zwilż wstępnie namydloną gąbkę myjki. Delikatnie masuj, tworząc dużą ilość piany. Ilość piany zależy od ilości dodanej cieczy. Po zakończeniu zdejmij myjkę czubkami palców. Drugą ręką chwycić dolny koniec rękawicy i obróć ją na lewą stronę tak, aby zabrudzona część pozostała w środku.
Nie wymaga spłukiwania.

 

Categorised in:

Ten post został napisany przezGespar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *