Dlaczego nietrzymanie moczu dotyka więcej kobiet niż mężczyzn?

Maj 17, 2019 10:15 pm Opublikowany przez Dodaj komentarz

Kobiety mają wyjątkowe zdarzenia zdrowotne, takie jak ciąża, poród i menopauza, które mogą wpływać na drogi moczowe i otaczające mięśnie. Mięśnie dna miednicy, które podtrzymują pęcherz moczowy, cewkę moczową, macicę (macicę) i jelita, mogą stać się słabsze lub uszkodzone. Gdy mięśnie podtrzymujące układ moczowy są słabe, mięśnie układu moczowego muszą ciężej pracować, aby utrzymać mocz, dopóki nie będziesz gotowy do oddania moczu. Ten dodatkowy stres lub nacisk na pęcherz moczowy i cewkę moczową może powodować nietrzymanie moczu lub przeciek.

Ponadto cewka moczowa żeńska jest krótsza niż cewka moczowa męska. Wszelkie osłabienie lub uszkodzenie cewki moczowej u kobiety może powodować nietrzymanie moczu.

 

Chociaż nie zawsze możesz zapobiec nietrzymaniu moczu, możesz podjąć kroki w celu zmniejszenia ryzyka:

  • Ćwicz codziennie mięśnie metodą Kegla , zwłaszcza w czasie ciąży i po porodzie
  • Utrzymuj właściwą wagę
  • Jedz pokarmy z błonnikiem, aby zapobiec zaparciom.

W utrzymaniu codziennej higieny przy nietrzymaniu moczu a co za tym idzie dobrego samopoczucia i komfortu pomogą Ci wkładki Florelle Lady. Są wykonane przy użyciu najlepszych surowców i zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami jakościowymi. Wkładkę zakłada się pod bieliznę, do której mocuje się ją przy pomocy paska kleju na spodniej stronie. Wkładki Florelle Lady dostępne są w różnych rozmiarach. Znajdź produkt idealny dla siebie.

1 Perfekcyjne dopasowanie
2 Koniec z uczuciem wilgoci
3 Nigdy więcej podrażnień
4 System neutralizujący nieprzyjemny zapach
5 Łatwość w użytkowaniu

 

Categorised in:

Ten post został napisany przezGespar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *