Dzieci

dzieci

Pieluszki Premio Natura

Przedstawiamy linię pieluszek dziecięcych renomowanej marki włoskiego producenta. Gama pieluchomajtek Premio Natura cechuje się wysoką jakością naturalnych materiałów, całkowicie bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka oraz super chłonnością, nieporównywalną z dotychczas dostępnymi produktami.

Przewiewna "oddychająca" nieprzepuszczająca płynu powłoka gwarantuje pewne uczucie suchości i maksymalną ochronę, co wraz z włókniną hipoalergiczną zmniejsza ryzyko powstania odparzeń. Udoskonalony anatomiczny kształt pieluszki umożliwia dziecku nieskrępowane ruchy. Super ochronę przed wyciekaniem zapewniają dwie falbanki boczne oraz strefa zwiększonej chłonności, chroniąca jednocześnie skórę przed wilgocią dzięki czemu pieluszki sprawdzają się znakomicie podczas nocnego snu. Nowy superabsorbent zapewnia wysoką chłonność płynu. Dwa elastyczne rzepy wielokrotnego zapinania oraz ściągacz taliowy (oprócz rozmiaru Mini) pozwala na idealne dopasowanie pieluszki do pupy dziecka. Kolorowa grafika na pieluszce sprawia przyjemność zarówno mamie jak i dziecku.

PREMIO Natura szanuje środowisko. Surowce użyte w pieluszkach są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Latex Free.

Dostępne rozmiary:

Mini 2/6 kg - 28 szt.

Midi 4/10 kg - 24 szt.

Maxi 8/16 kg - 22 szt.

Maxi Plus 14/25 kg - 20 szt.

Junior 18/35 kg - 15 szt.

Uwaga! Wszystkie rozmiary są wyrobami medycznymi i mogą podlegać refundacji NFZ.

Flufsan Baby Pants – produkt klasy PREMIUM.

Flufsan Baby Pants to uniwersalne majtki chłonne dla dzieci powyżej 8 miesiąca.

Zakładane jak zwykłe majteczki. Wspaniałe do zabawy i snu. Używanie majtek jest proste i zabawne również w okresie przyuczania do nocnika. Ich miękki super chłonny wkład gwarantuje maksymalne wchłanianie i poczucie suchości przez wiele godzin. Wyjątkowy kształt dopasowuje się idealnie do ciała zarówno w dzień jak i w nocy.

Dostępne rozmiary:

Maxi 7/18 kg – 18 szt.

Junior 11/25 kg – 16 szt.

Extra Large +16 kg – 14 szt.

Wyrób medyczny klasy I, dostępne na zlecenia refundowane przez NFZ.

Wybierz rozmiar:

Możliwość refundacji NFZ

Firma Gespar jest uprawniona do realizacji zleceń zaopatrzenia, które podlega częściowej lub całkowitej refundacji.

Allegro

Zapraszamy na nasze aukcje allegro. Znajdą tam Państwo nasze produkty w cenach przygotowanych specjalnie dla Państwa.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj sie z nami. Szybki i dogodny sposób, aby uzyskać informacje. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą. Zapraszamy!